Meble kuchenne

Proces powstawania mebli kuchennych rozpoczynamy od rozmowy z klientem na temat wymagań oraz ogólnej wizji. Prezentujemy materiały, z których wykonujemy meble oraz proponujemy odpowiednie rozwiązania. Dobieramy kolorystykę, uchwyty, oświetlenie. Tak właśnie, małymi kroczkami powstaje ostateczny projekt.

Kuchnia to centrum rodzinnego życia. Jest to pomieszczenie, w którym spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia. Dlatego tak ważne jest aby meble kuchenne były wygodne w użytkowaniu i jednocześnie cieszyły nasze oko.

W naszych meblach stosujemy najwyższej jakości materiały. Nasza oferta zawiera fronty MDF PCV, fronty MDF lakierowane na wysoki połysk, połysk, półmat, fronty ramowo-płycinowe oraz fronty fornirowane- forniry naturalne i modyfikowane.

Aby ułatwić przechowywanie produktów, oraz dostęp do nich nasza firma stosuje nowoczesne elementy wyposażenia mebli kuchennych. Między innymi karga, szuflady wielopoziomowe, karga maxi, karga obrotowe, magik boxy, szuflady z dociągiem, szuflady z cichym domykiem, kosze na śmieci montowane w szafkach, wysuwane organizery, suszarki montowane w szafkach, półki na wina.O to niektóre nasze wyroby..

LINK DO GALERII ZDJĘĆ!